Uczestnik "The Voice of Poland" w wielkim hicie Andrei Bocellego

Michał Steciak podjął się niełatwego wyzwania, ale poradził z nim sobie bez najmniejszych problemów. Zobaczcie wideo.

Przed nami kolejny odcinek programu „The Voice of Poland”, w którym trwa właśnie etap castingów. W najbliższą sobotę 29 września 2018 roku swoich sił w programie będzie próbował między innymi śpiewak operowy Michał Steciak. Podczas przesłuchania zdecydował się zaśpiewać jeden z klasyków muzyki poważnej z repertuaru Andrei Bocellego „Time To Say Goodbye”. Zobaczcie, jak sobie poradził!

 

Michałowi udało się przekonać do odwrócenia foteli dwóch jurorów Michała Szpaka i Piotra Cugowskiego. Patrycja Markowska i Grzegorz Hyży również byli pod ogromnym wrażeniem, ale jak sami szczerze przyznali, nie wiedzieliby jak mu pomóc.

Uczestnik „The Voice of Poland” na co dzień jest nauczycielem muzyki w szkole podstawowej, żłobkach i przedszkolach. Muzyka to jego największa pasja. Wraz ze swoim psem o imieniu Ricko, prowadzi również dogoterapię.

Utwór „Time To Say Goodbye” początkowo został wydany w włoskiej wersji pod tytułem „Con te partirò” w 1995 roku. Największym sukcesem cieszyło się jednak angielskie wydanie, które Andrea Bocelli nagrał z sopranistką Sarah Brightman. Singiel sprzedał się w ponad 12 milionach kopii na całym świecie.

Przypomnijmy sobie oryginał.

 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!