Słowak w "Mam talent!" zatańczył jak Michael Jackson!

Miroslaw na swój casting przygotował choreografię do składanki największych hitów króla popu. Zobaczcie jak sobie poradził.

Na początku września 2018 roku wystartowała jedenasta już edycja programu „Mam talent!”. Uczestnicy mogą zaprezentować swoje dziwne, ciekawe i nietuzinkowe umiejętności. Przypomnijmy, że to właśnie w tym talent show swoje pierwsze kroki stawiali między innymi Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska czy Kamil Bednarek. W najbliższym odcinku będziemy mogli zobaczyć między innymi Miroslava Żilka, który zatańczył do największych przebojów króla popu. Swoim występem chciał złożyć hołd Michaelowi Jacksonowi. Trzeba przyznać, że wypadł rewelacyjnie. Zobaczcie przedpremierowo jego występ.

 

Miroslav jest 35-letnim profesjonalnym tancerzem i choreografem. W 2008 roku wraz z ekipą Old School Brothers wygrał słowacką wersję programu „Mam talent!”. Swoimi umiejętnościami dzieli się z młodszym pokoleniem. Od sześciu lat prowadzi motywacyjne pokazy taneczne dla szkół.

O losach uczestników po raz kolejny zdecyduje jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. Niezastąpione trio wyruszy w podróż po Polsce, gdzie będą starali się wyłowić prawdziwe perełki. Główną nagrodą w programie jest 300 tysięcy złotych.

Jak oceniacie jego występ?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!