Hit "We Will Rock You" zaśpiewany przez 99 filmów

Utalentowani Youtuberzy z kanału "Sung By Movies" połączyli 99 filmów i stworzyli teledysk do przeboju zespołu Queen 'We Will Rock You". Zobaczcie wideo.

W teledysku możemy zobaczyć między innymi fragmenty takich filmów jak "Podziemny krąg", "Spider-Man 2", "Batman", "Mamma Mia!" czy "Harry Potter". Wszystko zostało zmontowane w taki sposób, że w efekcie końcowym otrzymaliśmy nową wersję teledysku do wielkiego przeboju Queen "We Will Rock You". Sami oceńcie, która wersja jest lepsza. 

 

Na kanale „Sung By Movies” znajdziemy masę śmiesznych przeróbek kultowych produkcji filmowych. Każdy znajdzie na nim coś dla siebie.

Singiel „We Will Rock You” został wydany w 1977 roku na albumie „News Of The World”. Co ciekawe zamiast typowej sekcji rytmicznej, w utworze wykorzystano odgłosy tupania i klaskania, przez co wydaje nam się, jakby w nagraniu uczestniczyło wielu ludzi. Utwór znalazł się na 143 miejscu liście 500 najlepszych piosenek wszech czasów.

Przypomnijmy sobie oryginalną wersję.

 

Długo wyczekiwany film „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera wejdzie na ekrany kin 2 listopada 2018 roku. Będzie przedstawiał historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W główną rolę wcielił się Remi Malek - amerykański aktor egipskiego pochodzenia. Widzom bliżej jest znany z takich produkcji jak "Mr. Robot", czy "Noc w muzeum". Oprócz niego na ekranie pojawią się też między innymi Gwilym Lee, Ben Hardy oraz Joe Mazzello.

Jak Wam się podoba takie wykonanie? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!