20-latka zaśpiewała "Krakowski Spleen" i wzruszyła Patrycję Markowską

Dominika Kuręda podjęła się niełatwego wyzwania, ale poradziła z nim sobie bez najmniejszych problemów. Zobaczcie wideo.

W nowym sezonie programu „The Voice of Poland”, który wystartował na początku września 2018 roku, trwa właśnie etap castingów. Swoich sił w programie postanowiła spróbować Dominika Kuręda, córka byłej uczestniczki ósmej edycji show. Podczas przesłuchania zdecydowała się zaśpiewać „Krakowski Spleen” z repertuaru zespołu Maanam. Zrobiła to jednak w swoim stylu! Zobaczcie, jak sobie poradziła!

 

Dominice udało się przekonać do odwrócenia foteli dwóch jurorów Patrycję Markowską i Grzegorza Hyżego.

Patrycja Markowska ze łzami w oczach doceniła talent 20-latki.

Zaśpiewałaś to po swojemu. Jak się odwróciłam to się ucieszyłam, że wyglądasz jak wyglądasz, bo to też jest spójne. Widać, że jesteś artystką, nie kimś, kto się ściga. Cieszę się, że moja intuicja mnie znowu nie myli.

Dziewczyna zdecydowała się wybrać na swojego trenera Grzegorza Hyżego.

Nie wszyscy może pamiętają, ale w poprzedniej edycji programu mogliśmy oglądać jej mamę – Agatę Hylińską. Niestety opadła w drugim etapie show, przegrywając z Łukaszem Łyczkowskim. Dominika występ zadedykowała właśnie swojej matce, która towarzyszyła jej podczas castingu.

Przypomnijmy sobie oryginał: 

 

Jak Wam się podoba jej wykonanie? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!