Sylvester Stallone pokazał, jak będzie wyglądał nowy "Rambo"

72-letni aktor udostępnił zdjęcia z planu kontynuacji kultowego filmu.

Na początku września 2018 roku ruszyły zdjęcia do piątej części kultowego filmu „Rambo: Last blood”. W roli głównej zobaczymy oczywiście samego Sylvestra Stallone, który bardzo ciężko pracował, aby przygotować się do nowej roli. Aktor udostępnił na swoim Instagramie zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć „Rambo” w kowbojskiej stylizacji. Sami zobaczcie.

Stalone 6 lipca skończył 72 lata i nie przestaje udowadniać, że nadal jest w znakomitej formie! Wielką sławę i trwałe miejsce w historii kina przyniosły mu role Rocky'ego Balboa czy właśnie Johna Rambo. Jeszcze w 2016 roku zapytany przez fanów, czy zagra w kontynuacji filmu „Rambo 5”, odpowiedział:

Sercem bym bardzo chciał się tego podjąć, jednak ciało mi mówi „Zostań w domu!”. Zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Niech ktoś inny spróbuje swoich sił. 

Najwyraźniej coś się zmieniło w jego nastawieniu. W nowej części „Rambo: Last Blood” zobaczymy walkę Johna Rambo z meksykańskim kartelem zajmującym się handlem ludźmi. Jego głównym celem będzie uratowanie dziecka przyjaciółki. Nie spocznie jednak, dopóki nie zniszczy całej organizacji.

Premiera filmu zapowiedziana jest na koniec 2019 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!