Rafał Szatan jako Julio Iglesias. Jak sobie poradził?

Kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wzbudził wiele emocji. Sprawdźcie koniecznie, jak aktor wypadł w roli hiszpańskiego amanta.

Rafała Szatana czekało nie lada wyzwanie! Aktor musiał przeobrazić się w legendę latynoskiej muzyki Julio Iglesiasa. Podczas swojego występu zaśpiewał jego nieśmiertelny przebój „La Paloma”. Zobaczcie, jak sobie poradził.

 

W poprzednim odcinku najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mogliśmy między innymi zobaczyć metamorfozę gwiazdy serialu "M jak miłość". Adrianna Kalska wystąpiła jako Andrzej Krzywy z zespołu De Mono, a Mateusz Ziółko doprowadził jurorów do łez jako Zbigniew Wodecki.

Uczestnikami obecnej edycji są Honorata Skarbek, Katarzyna Maciąg, Michalina Sosna, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Marek Molak, Mateusz Ziółko i Boogie z Łobuzów.

Zawodników ocenia jury w składzie: Kacper Kuszewski (zwycięzca ósmej edycji show), Małgorzata WalewskaPaweł Królikowski oraz Katarzyna Skrzynecka.

Julio Iglesias to żywa legenda muzyki. Sprzedał łącznie ponad 300 milionów albumów i otrzymał ponad 2500 platynowych płyt! Szczyt kariery ma już dawno za sobą, ale mimo to wciąż cieszy się gronem wiernych fanów i fanek na całym świecie. 

Jak Waszym zdaniem Rafał Szatan poradził sobie w roli Julio Iglesias?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!