Te osoby nigdy nie słyszały "Bohemian Rhapsody". Zobaczcie ich reakcje!

Wydawać by się mogło, że nie ma osoby, która nie znałaby jednego z największych przebojów zespołu Queen. Otóż nie, są i to co najmniej trzy! Zobaczcie wideo.

Pewnie wielu z Was nie pamięta swojej reakcji, kiedy po raz pierwszy usłyszało „Bohemian Rhapsody” i nieziemski głos Freddiego Mercury'ego. Trzech Youtuberów (Afro React, Joey React i QuamaxReact), którzy nie znali wcześniej twórczości zespołu Queen, postanowiło nagrać ten właśnie moment i podzielić się nim z całym światem. Dzięki temu, na pewno nigdy nie zapomną tej chwili! Zobaczcie, jak zareagowali.

 
 
 

Długo wyczekiwany film „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera wejdzie na ekrany kin 2 listopada 2018 roku. Będzie przedstawiał historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W główną rolę wcielił się Rami Malek - amerykański aktor egipskiego pochodzenia. Widzom bliżej jest znany z takich produkcji jak "Mr. Robot", czy "Noc w muzeum". Oprócz niego na ekranie pojawią się też między innymi Gwilym Lee, Ben Hardy oraz Joe Mazzello.

Natomiast 24 października 2018 roku na półki sklepowe trafi płyta ze ścieżką dźwiękową. Znajdą się na niej nagrania z legendarnego koncertu „Live Aid” z 1985 roku. Takie jak „Bohemian Rhapsody”, „Radio Ga-Ga” czy „Don't Stop Me Now” oraz mniej znane lub niepublikowane wcześniej koncertowe wersje największych hitów zespołu Queen.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!