Uczestniczka "The Voice" w przeboju Whitney Houston

Podczas przesłuchań w ciemno Kymberli Joye zachwyciła jurorów coverem "Run To You".

W amerykańskiej edycji programu „The Voice” podczas ostatniego odcinka przesłuchań w ciemno swoich sił postanowiła spróbować wokalistka gospelowa Kymberli Joye. Wybrała niełatwą piosenkę „Run To You” z repertuaru Whitney Houston. Poradziła sobie jednak z nią rewelacyjnie. Już po pierwszych kilku dźwiękach swoje fotele odwróciła Kelly Clarkson i Jennifer Hudson, a chwilę później to samo zrobił Blake Shelton. Zobaczcie jej występ.

 

Joye dołączyła do zespołu Kelly Clarkson, która była oczarowana jej talentem.

Koniec z żartami! Uważam, że Twój głos jest nieziemski! To jest bardzo trudny utwór, a Ty go udźwignęłaś! Nie żałuję, że wykorzystałam moją jedyną blokadę na Ciebie. Wiem, że jesteś tego warta!


Piosenka „Run To You” została wydana w 1992 roku i znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Bodyguard”. Autorami utworu są Jud Friedman i Allan Rich. Płyta sprzedała się na całym świecie w nakładzie ponad 42 milionów egzemplarzy.

Whitney Houston według księgi rekordów Guinnessa była najczęściej nagradzaną artystką muzyczną w dziejach. Otrzymała ponad 400 nagród i sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie.

Jak oceniacie występ Kymberli?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!