Mateusz Ziółko znowu zaskakuje. Tym razem jako Lenny Kravitz!

Jego poprzednia metamorfoza w Zbigniewa Wodeckiego jest już hitem internetu! Czy i tym razem podbije serca widzów? Sami się przekonajcie.

W najbliższą sobotę 6 września 2018 roku w kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Mateusz Ziółko ponownie podejmie się niełatwego wyzwania. Wystąpi jako Lenny Kravitz i zaśpiewa hit „American Woman”. Zobaczcie, jak sobie poradził z tym zadaniem.

 

Tydzień temu Mateusz Ziółko wzruszył wszystkich do łez swoim występem w roli Zbigniewa Wodeckiego, mogliśmy również zobaczyć metamorfozę gwiazdy serialu "M jak miłość". Adrianna Kalska wystąpiła jako Andrzej Krzywy z zespołu De Mono, a Rafał Szatan wcielił się w latynoską legendę muzyki, Julio Iglesiasa.

Uczestnikami obecnej edycji są Honorata Skarbek, Katarzyna Maciąg, Michalina Sosna, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Marek Molak, Mateusz Ziółko i Boogie z Łobuzów.

Zawodników ocenia jury w składzie: Kacper Kuszewski (zwycięzca ósmej edycji show), Małgorzata WalewskaPaweł Królikowski oraz Katarzyna Skrzynecka.

Jak oceniacie jego wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!