Czy "Jaś Fasola" powróci na ekrany? Rowan Atkinson komentuje

Wiadomość o kontynuacji kultowego serialu komediowego ucieszyłaby zapewne miliony fanów na całym świecie. Ostatnio głos w tej sprawie zabrał sam Mr. Bean.

Aktor był gościem w jednym z ostatnich odcinków programu „The Graham Norton Show”, gdzie promował swój najnowszy film „Johnny English: Nokaut”. Opowiedział między innymi o tym, jak radzi sobie z rozpoznawalnością a wakacjach oraz, czy rozważyłby propozycję ponownego wcielenia się w postać Jasia Fasoli.

Szczerze mówiąc, wątpię, że Mr. Bean powróci na ekrany. Nadszedł taki moment, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że zrobiliśmy wszystko z tą postacią, co zaplanowaliśmy. Nauczyłem się jednak jednej rzeczy „nigdy nie mów nigdy”. Czas pokaże. Ja niczego nie wykluczam.
 

Rowan Atkinson swoją popularność zawdzięcza roli nieporadnego Jasia Fasoli. Powstało z jego udziałem wiele seriali i filmów. Jednym z najbardziej znanych był „Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm” z 1997 roku. Postać, którą odgrywa, cechuje się bardzo małą liczbą dialogów. Sporadycznie wręcz wtrącane były pojedyncze słowa lub bardzo krótkie zdania. Dziecinne zachowanie Jasia Fasoli i wplątywanie się w śmieszne sytuacje zdobyły serca fanów na całym świecie.

Serial był emitowany w latach 1990 – 1995. Zostało nakręconych łącznie 14 odcinków.

21 września 2018 roku premierę miał najnowszy film z Rowanem Atkinsonem w roli głównej - "Johnny English: Nokaut". Nowe przygody Englisha zaczynają się w momencie, w którym dochodzi do olbrzymiego cyber-ataku, który ujawnia wszystkie tajne dane agentów Wielkiej Brytanii, a ich szef zapowiada, że to dopiero początek kłopotów. Wtedy na straży bezpieczeństwa państwa staje Johnny English, który jak zwykle nie zawodzi! 

 

Chcielibyście zobaczyć dalsze losy Jasia Fasoli? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!