Posłuchaj nowej wersji hitu "Dragostea Din Tei"

Ten przebój grupy O-zone w 2004 roku śpiewała cała Europa. Jeden z członków zespołu postanowił go nieco odświeżyć.

Kawałka „Dragostea Din Tei” nie trzeba nikomu przedstawiać. Dzięki niemu zespół O-zone miał swoje pięć minut sławy w 2004 roku i wykorzystali je najlepiej, jak tylko mogli. Ich przebój był granych w stacjach radiowych w całej Europie. Dotarł na pierwsze miejsca list przebojów we Francji, Niemczech, Polsce i Austrii. Teraz Dan Balan założyciel mołdawskiego tria wraz z pomocą Marleya Watersa, postanowili dać jej nowe życie. Klip, który wspólnie nagrali ma już ponad 20 milionów wyświetleń.

 

Teledysk został nakręcony w Ugandzie. U boku Balana do radosnego hitu zatańczyła setka dzieci. Pomysł na klip narodził się zupełnie przypadkowo.

Trafiłem na YouTube na grupę genialnych dzieciaków z Ugandy. Tańczyły z tak niesamowitą energią, że od razu wiedziałem: muszę tam pojechać i zaprosić do wspólnego projektu. W ten sposób powstało „Numa Numa 2”. Śpiewam refren „Dragostea Din Tei” od 15 lat i za każdym razem tłum rozpala się z radości w wyjątkowy sposób, zwłaszcza we fragmencie „Ma Ya Hi Ma Ya Hu”. Postanowiłem wykorzystać tę energię, ale w odświeżonym klimacie, takim z 2018 roku.

Przypomnijmy sobie oryginał 

 

Dan Balan jest pierwszym i jedynym Mołdawianinem, który był nominowany do nagród Grammy jako współtwórca hitu „Live Your Life”, który wykonywała Rihanna i T.I.

W maju 2017 roku zespół O-zone zapowiedział wielki powrót. Ich plany chyba jednak uległy zmianie, ponieważ na razie nic nie wskazuje, aby miało do tego dojść w najbliższym czasie.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!