Michael Jackson chciał zostać... Jamesem Bondem!

Takie informacje lubimy najbardziej. Były agent Michaela Jacksona zdradził, pewne nieznane dotąd fakty z życia króla popu.

Wieloletni agent Michaela Jacksona – Michael Ovitz w swojej nowej książce opowiada o tym, jak pewnego razu Jackson spotkał się z nim i Ronem Meyerem (drugim agentem) na obiad, aby omówić szczegóły jego castingu do roli Agenta 007.

Michael z taką wielką powagą opowiadał nam o tym, że nie wiedzieliśmy, czy dzieje się to naprawdę. Gdy skończył, jego kapelusz spadł mu z głowy prosto do talerza z guacamole. Michael go podniósł i założył na głowę, jakby nic się nie stało. Nie zauważył, że na kapeluszu zostało trochę jedzenia i gdy kontynuował swój wywód, jakim on by to nie był wspaniałym bohaterem filmów akcji, jedzenie zsunęło się z kapelusza prosto na jego twarz! W tym momencie nie wytrzymaliśmy. Zaczęliśmy się śmiać, a Michael zawstydzony wyszedł. Wybiegłem za nim i wytłumaczyłem mu, że nie śmialiśmy się z jego pomysłu tylko z incydentu z kapeluszem. Na co on z poważną miną odpowiedział „Okey Ovitz, ale chcę, żebyś wiedział, że jestem gotowy i chcę zagrać Jamesa Bonda!”. Tym razem udało mi się powstrzymać śmiech.

Ovitz wspomina również w swojej książce, że próbował przekonać Jacksona, że jest zbyt szczupły zbyt wrażliwy do tej roli. On jednak nie dał za wygraną, dopóki nie spotkał się z twórcami filmu, którzy docenili jego propozycję, ale finalnie mu odmówili. Trzeba przyznać, że wyszłaby na pewno z tego niezła komedia!

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku w Los Angeles. Oficjalną przyczyną śmierci było nagłe zatrzymanie krążenia. W listopadzie 2011 roku po blisko dwóch latach dochodzenia, lekarz Michaela Jacksona – Conrad Murray - został uznany za winnego nieumyślnego zabójstwa piosenkarza poprzez podanie mu propofolu.

Potraficie wyobrazić sobie Michaela Jacksona w roli Agenta 007? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!