Katarzyna Dudzik zaśpiewała "I Will Survive" i poderwała wszystkich do tańca

Za nami kolejny odcinek programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Zobaczcie, jak w przeboju Glorii Gaynor poradziła sobie przebojowa Katarzyna Dudzik.

Uczestnicy walczą zacięcie o głosy jurorów. W ostatnim odcinku jedną z kandydatek podczas przesłuchań była Katarzyna Dudzik. Przed występem zdradziła, że wcześniej trenowała rzut młotem, ale kłóciło się to z z jej zajęciami wokalnymi. Disco dwia swoim wykonaniem „I Will Survive” porwała do tańca niemalże całą ścianę sędziów. Udało jej się zdobyć aż 98 głosów. Zresztą sami oceńcie, jak sobie poradziła!

 

Program „Śpiewajmy razem. All together Now” jest polską wersją brytyjskiego formatu. Zasady show są proste. Uczestnik musi wykonać swój utwór tak, aby zachęcić do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. W każdym odcinku wyławiana jest dwójka najlepszych zawodników, którzy przechodzą do wielkiego finału, w którym powalczą o 100 tys. zł.

Autorami przeboju „I Will Survive” z 1978 roku są Freddie Perrena i Dino Fekaris, a zaśpiewała go Gloria Gaynor. Utwór przez lata stał się hymnem disco, bez którego nie może się odbyć żadna dobra impreza!

Przypomnijmy sobie oryginał.

 

Jak oceniacie wykonanie Kasi? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!