Smutny klaun zaśpiewał hit Celine Dion w stylu Metalliki

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak brzmiałaby piosenka tytułowa z filmu "Titanic" w wersji rockowej, to posępny klaun rozwieje Wasze wątpliwości. Zobaczcie wideo.

Pamiętacie smutnego klauna, który śpiewał przeboje zespołu AbbaDancing Queen” i "Chiquitita"? Teraz postanowił wziąć na warsztat jeden z największych klasyków w historii muzyki filmowej, a mowa oczywiście o „My Heart Will Go On” z repertuaru Celine Dion. Zrobił to jednak w swoim depresyjnym stylu. Dodatkowo wpadł na pomysł, aby wykonać utwór w rockowej aranżacji wzorowanej na zespole Metallika. Zobaczcie, co z tego wyszło.

 

Na swoim kanale „Puddles Pity Party” publikuje smutne covery największych hitów. Posępny klaun swoją karierę muzyczną rozpoczął zupełnie przez przypadek. Po raz pierwszy wystąpił dwadzieścia lat temu na pchlim targu w Atlancie. Namówił go do tego jego przyjaciel. Wtedy właśnie jego talent docenili lokalni właściciele pubów, którzy zaczęli go później zapraszać do siebie na koncerty. Aktualnie „Puddles Pity Party” koncertuje po całym świecie i występuje na największych festiwalach.

My Heart Will Go On” pochodzi z wydanego w 1997 roku albumu Celine Dion „Let's Talk About Love”. Piosenka była skomponowana specjalnie na potrzeby filmu „Titanic”. Utwór został nagrodzony między innymi Oscarem w kategorii „Najlepsza oryginalna piosenka filmowa”, statuetką Grammy oraz Złotym Globem.

Co myślicie o takiej wersji?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!