Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski. Zobacz, jak sobie poradził

Jego poprzednie metamorfozy w Zbigniewa Wodeckiego i Lenny'ego Kravitza są już hitami internetu! Czy i tym razem podbije serca widzów? Sami się przekonajcie.

W najbliższą sobotę 13 października 2018 roku w kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Mateusz Ziółko przejdzie metamorfozę w lidera zespołu PerfectGrzegorza Markowskiego i zaśpiewa hit „Nie płacz Ewka”. Poniżej możecie zobaczyć przedpremierowo fragment jego występu.

 

Tydzień temu Mateusz Ziółko wystąpił jako Lenny Kravitz, a wcześniej wzruszył wszystkich do łez swoim występem w roli Zbigniewa Wodeckiego, Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie, w którym żebraliśmy 10 najlepszych metamorfoz z największą liczbą wyświetleń w serwisie Youtube.

Uczestnikami dziesiątej edycji programu są Honorata Skarbek, Katarzyna Maciąg, Michalina Sosna, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Marek Molak, Mateusz Ziółko i Boogie z Łobuzów.

Zawodników ocenia jury w składzie: Kacper Kuszewski (zwycięzca ósmej edycji show), Małgorzata WalewskaPaweł Królikowski oraz Katarzyna Skrzynecka.

Jak oceniacie jego wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!