Enrique Iglesias wraca do Polski!

Po tym, jak Enrique Iglesias otrzymał dziesiątki tysięcy listów od polskich fanów, postanowił spełnić prośbę i ponownie dla nich zagrać.

Artysta wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej „All the hits live7 maja 2019 w krakowskiej Tauron Arenie.

Enrique Iglesias zaczął komponować w wieku 13 lat. Kiedy miał 21, był już zaliczany do najbardziej wpływowych artystów popu. Za każdym razem, kiedy pojawia się na scenie, wywołuje niezwykłe emocje, rozkochując w sobie miliony ludzi na całym świecie.

 

Do tej pory, żaden ze współczesnych artystów, nie miał na swoim koncie tylu hitów, w tak krótkim czasie. Każdy potrafi zanucić: „Bailamos”, "Rhythm Divine”, czy "Be With You”, a najnowsze hity takie jak: „Duele El Corazon”, “Subeme La Radio”, “El Baño”, “Move To Miami”, czy najnowszy „I Don’t Dance (Without You)”, regularnie meldują się na szczytach list popularności na całym świecie.

Piosenkarz niewątpliwie jest w doskonałej formie i kiedy postanowił zagrać kilka dodatkowych koncertów w ramach trasy po Europie, wszystkie bilety zostały wyprzedane w kilka dni! Z nowym tournee zaprezentował się w Pradze, Budapeszcie, Lublanie, Oslo, Atenach, Kopenhadze i Lizbonie. W zeszłym miesiącu Enrique Iglesias na koncert w Kijowie wyprzedał całkowitą liczbę biletów w ilości 75 000.

Wybierzecie się na koncert? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!