Backstreet Boys wystąpili w "Tańcu z gwiazdami"

Boysband zaśpiewał miks swoich największych hitów. Zobaczcie wideo.

Backstreet Boys byli niekwestionowanie jednym z najpopularniejszych zespołów lat 90. Panowie nie tak dawno ogłosili, że ruszają w trasę koncertową i planują nagrać nowy album. Przedsmak tego, czego możemy się spodziewać na przyszłych koncertach, mogliśmy zobaczyć ostatnio w brytyjskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Boysband wykonał mieszankę swoich największych hitów w tym „Larger Than Life”, „I Want It That Way” i „Everybody (Backstreet's Back)”. Zobaczcie, jak wypadli.

 

Zespół utrzymuje nadal w wielkiej tajemnicy plany dotyczące swojego powrotu. Wiemy jedynie, że boysband wyruszy w światową trasę koncertową w 2019 roku. Portal „ChronicleLive” podejrzewa, że już niebawem poznamy szczegóły dotyczące nowego albumu, który miałby się ukazać w styczniu 2019 roku.

Przypominamy, że w 2018 roku zespół świętuje swoje 25-lecie działalności artystycznej.

Niespełna 5 lat od wydania ostatniego albumu, "In a World Like This" boysband zaskoczył swoich fanów nowym, wpadającym w ucho singlem "Don't Go Breaking My Heart", który miał premierę w maju 2018 roku. Utwór został nagrany zaraz zakończeniu rezydentury w Las Vegas "Backstreet Boys: Larger Than Life".

Jak oceniacie ich formę? :D

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!