To jest nowy hit internetu! Przebije Macarenę?

Teledysk do najnowszego singla rosyjskiego zespołu Little Big ma już ponad 27 milionów wyświetleń w serwisie Youtube!

Byli w Polsce już nie raz i za każdym razem koncert Little Big był dla publiki niezapomnianym przeżyciem. Teraz Rosjanie szykują się do podboju świata! Ilia Prusikin, Sergiej "Gokk" Makarow, Olimpja Iwlewa i Mr. Clown – to czterej fantastyczni artyści, którzy tworzą powstały w 2013 roku kolektyw Little Big specjalizujący się w muzyce rave. Zabawę nasączoną totalnym szaleństwem umieją rozkręcić jak mało kto. Zobaczcie ich najnowsze "dzieło". 

 

Zespół jest już całkiem nieźle zadomowiony na europejskiej scenie klubowej i zaczyna zdobywać coraz więcej fanów spośród imprezowiczów w USA. Na koncie mają dwa albumy, trzy przebojowe single, 12 niesamowicie zabawnych klipów, które w sumie na YouTubie obejrzało ponad 300 mln osób!

W październiku 2018 roku ukazał się ich trzeci album "Antipositive, Pt.2", który od razu wskoczył na trzecie miejsce rosyjskiej listy Apple Music. Furorę robi także teledysk do piosenki "Skibidi" (27 mln obejrzeń w ciągu pierwszego tygodnia). Taniec w klipie stał się już jednym z najpopularniejszych memów w Rosji. Nic dziwnego, że najpopularniejszym hashtagiem na platformie Tik Tok jest obecnie #skibidi. Obecnie pod tym hashtagiem użytkownicy Tik Tok wrzucają ponad 10 tys. klipów dziennie! Tak zwany skibidi challenge doczekał się nawet prezentacji w najpopularniejszym rosyjskim programie telewizyjnym "Evening Urgant". Little Big wystąpili w nim, a oglądało to na żywo 1,7 mln widzów.

"Big Dick" to jak na razie najpopularniejszy teledysk Little Big z 44 mln obejrzeń na YouTubie. Klip zdobył nagrodę specjalną podczas Berlin Music Video Awards. Filmik do "Hateful Love" może pochwalić się ponad 20 mln wyświetleń.

I jak Wam się podoba? :D

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!