Hit "We Will Rock You" zespołu Queen w wykonaniu zwierząt!

Była już grająca kura na keyboardzie teraz przyszedł czas na cały chór zwierząt, wykonujących przebój zespołu Queen.

We Will Rock You” nie trzeba nikomu przedstawiać. Piosenka w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat była poddawana wielu przeróbkom. Zazwyczaj wykonywali ją jednak muzycy i zespoły. Teraz do ich grona dołączyły również... zwierzęta! Za wszystko odpowiedzialni są twórcy kanału „Insane Cherry”. W sieci furorę robi ich filmik stworzony z odgłosów różnych zwierząt, które "śpiewają" cover zespołu Queen. Zapnijcie pasy i podziwiajcie!

 

Singiel „We Will Rock You” został wydany w 1977 roku na albumie „News Of The World”. Co ciekawe zamiast typowej sekcji rytmicznej, w utworze wykorzystano odgłosy tupania i klaskania, przez co wydaje nam się, jakby w nagraniu uczestniczyło wielu ludzi. Utwór znalazł się na 143 miejscu liście 500 najlepszych piosenek wszech czasów.

Przypomnijmy sobie oryginalną wersję.

 

Długo wyczekiwany film „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera wejdzie na ekrany kin 2 listopada 2018 roku. Będzie przedstawiał historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W główną rolę wcielił się Remi Malek - amerykański aktor egipskiego pochodzenia. Widzom bliżej jest znany z takich produkcji jak "Mr. Robot", czy "Noc w muzeum". Oprócz niego na ekranie pojawią się też między innymi Gwilym Lee, Ben Hardy oraz Joe Mazzello.

Co myślicie o takim wykonaniu?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!