Mateusz Ziółko znowu zaskakuje. Tym razem jako lider zespołu Scorpions!

Jego poprzednie metamorfozy w Grzegorza Markowskiego, Zbigniewa Wodeckiego czy Lenny'ego Kravitza są już hitami internetu! Czy i tym razem podbije serca widzów? Sami się przekonajcie.

W ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Mateusz Ziółko przeszedł metamorfozę w lidera zespołu Scorpions– Klausa Meina i zaśpiewał hit „Still Loving You”. Zobaczcie, jak sobie poradził z tym niełatwym zadaniem.

 

Tydzień temu Mateusza mogliśmy oglądać w roli Grzegorza Markowskiego. Jego wcześniejsze metamorfozy w Lenny'ego Kravitza i Zbigniewa Wodeckiego bardzo szybko stały się hitami internetu. Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie, w którym żebraliśmy 10 najlepszych występów z największą liczbą wyświetleń w serwisie Youtube.

Uczestnikami dziesiątej edycji programu są Honorata Skarbek, Katarzyna Maciąg, Michalina Sosna, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Marek Molak i Boogie z Łobuzów.

Zawodników ocenia jury w składzie: Kacper Kuszewski (zwycięzca ósmej edycji show), Małgorzata WalewskaPaweł Królikowski oraz Katarzyna Skrzynecka.

Jak oceniacie jego wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!