Sylvester Stallone zaklinaczem koni w nowym wideo z planu "Rambo 5"

72-letni aktor nie przestaje nas zaskakiwać. Zobaczcie, jak wygląda praca na planie kolejnej części kultowego filmu o losach Johna Rambo.

Na początku września 2018 roku ruszyły zdjęcia do piątej części kultowego filmu „Rambo 5: Last blood”. W roli głównej zobaczymy oczywiście samego Sylvestra Stallone, który bardzo ciężko pracował, aby przygotować się do nowej roli. Aktor udostępnił na swoim Instagramie wideo z planu, które tylko potwierdza, że jest w znakomitej formie. Zobaczcie, jak radzi sobie z ujarzmianiem dzikiego rumaka!

Jeszcze w 2016 roku aktor nie był przekonany, czy udział w kolejnej części jest najlepszym pomysłem. W jednym z wywiadów krótko skomentował. 

Sercem bym bardzo chciał się tego podjąć, jednak ciało mi mówi „Zostań w domu!”. Zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Niech ktoś inny spróbuje swoich sił. 

Najwyraźniej coś się zmieniło w jego nastawieniu. W nowej części „Rambo: Last Blood” zobaczymy walkę Johna Rambo z meksykańskim kartelem zajmującym się handlem ludźmi. Jego głównym celem będzie uratowanie dziecka przyjaciółki. Nie spocznie jednak, dopóki nie zniszczy całej organizacji.

Premiera filmu zapowiedziana jest na koniec 2019 roku.

Wybierzecie się do kina? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!