Mateusz Ziółko jako Drupi. Zobacz, jak sobie poradził

Jego poprzednie metamorfozy w Grzegorza Markowskiego, Zbigniewa Wodeckiego czy Lenny'ego Kravitza są już hitami internetu! Czy i tym razem podbije serca widzów? Sami się przekonajcie.

Najbliższy odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" upłynie pod znakiem włoskiej muzyki. Michalina Sosna wcieli się w Sophię Loren, Boogie z Łobuzów przeistoczy się w Domenico Modugno, a Mateusz Ziółko, który ma na swoim koncie aż 230 punktów, pewnie powalczy o zwycięstwo, występując jako Drupi z piosenką "Sereno E". Zobaczcie, jak sobie poradził z tym niełatwym zadaniem.

 

Tydzień temu Mateusza mogliśmy oglądać w roli lidera zespołu Scorpions Klausa Meine'a. Jego wcześniejsze metamorfozy w Grzegorza Markowskiego, Lenny'ego Kravitza i Zbigniewa Wodeckiego bardzo szybko stały się hitami internetu. Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie, w którym żebraliśmy 10 najlepszych występów z największą liczbą wyświetleń w serwisie Youtube.

Uczestnikami dziesiątej edycji programu są Honorata Skarbek, Katarzyna Maciąg, Michalina Sosna, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Marek Molak i Boogie z Łobuzów.

Zawodników ocenia jury w składzie: Kacper Kuszewski (zwycięzca ósmej edycji show), Małgorzata WalewskaPaweł Królikowski oraz Katarzyna Skrzynecka.

Jak oceniacie jego wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!