Jak brzmi "Fields of Gold" Stinga zagrane na gitarze harfowej?

Jedna z najpopularniejszych piosenek Stinga i naszym zdaniem najpiękniejszych piosenek Stinga doczekała się wyjątkowej przeróbki. Zobaczcie wideo.

Utalentowany Youtuber Jamie Dupuis postanowił nagrać swoją wersję wielkiego przeboju Stinga „Fields of Gold”. Wykorzystał do tego bardzo oryginalny instrument, 18-strunową gitarę harfową! Dzięki której utwór nabrał niesamowitego klimatu. Sami posłuchajcie i oceńcie!

 

Przypomnijmy sobie oryginał.

 

Zobaczcie koniecznie jego wcześniejszą przeróbkę utworu The Sound Of Silance. Mówiąc o nietuzinkowych coverach, trudno nie wspomnieć o młodej harfistce, która zagrała przebój zespołu Toto.

Kanadyjczyk Jamie Dupuls jest gitarzystą, kompozytorem i producentem muzycznym. Szerszej widowni jest doskonale znany ze swojej autorskiej techniki gry na gitarze harfowej. Jego występy są bardzo energetyczne, a klimatyczne aranżacje największych przebojów przyciągają tłumy fanów. Jamie największą popularnością cieszy się, jednak w internecie. Tylko w serwisie Youtube jego filmy obejrzało ponad 30 milionów widzów!

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!