Fortepianowy cover "Somebody To Love" zespołu Queen

Utalentowany artysta wykonał wielki przebój zespołu Queen w niecodziennej aranżacji. Zobaczcie wideo.

Utwór "Somebody To Love” pochodzi z albumu "A Day at the Races". Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej znanych numerów z repertuaru zespołu Queen, który doczekał się już wielu przeróbek. Swoich sił postanowił również spróbować utalentowany artysta Peter Bence, który znany jest doskonale ze swoich fortepianowych coverów. Jego wykonanie obejrzało już blisko milion internautów. Zobaczcie, jak sobie poradził.

 

Swoją popularność w internecie Bence zdobył dzięki coverom największych artystów takich jak: Michael Jackson, Toto czy Sia. Jego filmy obejrzano łącznie ponad 300 milionów razy!

Peter Bence jest międzynarodowym, wielokrotnie nagradzanym wirtuozem fortepianu, kompozytorem, producentem i rekordzistą wpisanym do Księgi rekordów Guinessa za bycie "najszybszym pianistą świata". 

Oprócz Youtube'owych sukcesów Peter może również pochwalić się ogromną liczbą zagranych koncertów. Tylko w 2017 odwiedził dwadzieścia krajów i wystąpił dla kilkudziesięciu tysięcy widzów.

Artysta aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który ma się ukazać pod koniec 2018 roku.

Długo wyczekiwany film „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera wejdzie na ekrany kin 2 listopada 2018 roku. Będzie przedstawiał historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy.

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!