"Bohemian Rhapsody" zaśpiewane w 42 stylach

Ta kultowa piosenka z repertuaru zespołu Queen doczekała się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie widzieliśmy!

Anthony Vincent specjalizuje się w śpiewaniu popularnych piosnek w najróżniejszych stylach naśladujących znanych wykonawców. To samo artysta zrobił z przebojem zespołu Queen. Wykonał go między innymi w stylu Elvisa Presleya, Abby, Johnny'ego Casha czy Davida Bowiego. Zobaczcie, co z tego wyszło!

 

Długo wyczekiwany film „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera wejdzie na ekrany kin 2 listopada 2018 roku. Obraz będzie przedstawiał historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. Twórcy udostępnili kolejne wideo, w którym pokazują tym razem, jak Rami Malek przygotowywał się do roli Freddiego. 

Freddie Mercury, a właściwie Farrokh Bulsara urodził się 5 września 1946 w Zanzibarze. W wieku 18 lat z powodu wojny domowej przeprowadził się z rodzicami i młodsza siostrą do zachodniego Londynu. Od najmłodszych lat interesował się światem muzyki i mody. Przed założeniem zespołu Queen, Freddie uczęszczał do Ealing Art Collage, gdzie poznał pozostałych członków zespołu Briana Maya i Rogera Taylora, którzy w tamtym czasie grali w zespole Smile.

Mercury zmarł 24 listopada 1991 roku w swoim domu Garden Lodge w Londynie. Miał 45 lat. 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!