Halloweenowa parodia hitu Backstreet Boys "I Want It That Way"

Z okazji Halloween twórcy kanału "The Merkins" nagrali zabawną wersję jednego z największych przebojów lat 90.

Za takie cudeńka kochamy internet i kreatywność filmowców. Przebój "I Want It That Way" doczekał się wielu przeróbek, jednak tak przerażającej wersji jeszcze nie słyszeliśmy! „I'll Kill You That Way” to halloweenowa parodia, w której możemy zobaczyć bohaterów najstraszniejszych horrorów. Wideo ma już ponad 7 milionów wyświetleń. Uczciwie ostrzegamy, że oglądacie to na własną odpowiedzialność...

 

Zespół Backstreet Boys utrzymuje nadal w wielkiej tajemnicy plany dotyczące swojego powrotu. Wiemy jedynie, że boysband wyruszy w światową trasę koncertową w 2019 roku. Portal „ChronicleLive” podejrzewa, że już niebawem poznamy szczegóły dotyczące nowego albumu, który miałby się ukazać w styczniu 2019 roku.

Przypominamy, że w 2018 roku zespół świętuje swoje 25-lecie działalności artystycznej.

Niespełna 5 lat od wydania ostatniego albumu, "In a World Like This" boysband zaskoczył swoich fanów nowym, wpadającym w ucho singlem "Don't Go Breaking My Heart", który miał premierę w maju 2018 roku. Utwór został nagrany zaraz zakończeniu rezydentury w Las Vegas "Backstreet Boys: Larger Than Life".

Jak Wam się podoba taka wersja? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!