Piosenka "Ghostbusters" zaśpiewana przez 95 halloweenowych filmów

Utalentowani Youtuberzy z kanału "Sung By Movies" połączyli 95 filmów i stworzyli teledysk do tytułowej piosenki z filmu "Ghostbusters". Zobaczcie wideo.

W teledysku możemy zobaczyć między innymi fragmenty takich filmów jak "Obcy: Decydujące starcie", „Mgła", "Piątek 13-tego", "Silent Hill" czy "Piła". Wszystko zostało zmontowane w taki sposób, że w efekcie otrzymaliśmy nową wersję teledysku do jednej z najpopularniejszych piosenek filmowych wszech czasów. Zobaczcie, co z tego wyszło.

 

Na kanale „Sung By Movies” znajdziemy masę śmiesznych przeróbek kultowych produkcji filmowych. Wcześniej prezentowaliśmy Wam hit „We Will Rock You” z repertuaru zespołu Queen.

Komedia "Ghostbusters" ("Pogromcy duchów") o trzech nieustraszonych naukowcach walczących z duchami, które zaatakowały Nowy Jork, zadebiutowała w kinach w 1984 roku i z miejsca stała się jedną z obowiązkowych pozycji filmowych na Halloween. Podobnie z nominowanym do Oscara przebojem Raya Parkera Juniora o tym samym tytule - czy ktoś nie zna tej wpadającej w ucho, chwytliwej melodii? Aż samemu chce się urządzić polowanie na przerażające istoty nie z tej planety.

Przypomnijmy sobie oryginał:

 

Jak Wam się podoba taka wersja? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!