Mateusz Ziółko jako Don Vasyl w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Jego poprzednie metamorfozy w Drupiego, Grzegorza Markowskiego czy Zbigniewa Wodeckiego są już hitami internetu! Zobaczcie, jak sobie poradził.

Ostatni odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dostarczył widzom wiele emocji. Adrianna Kalska wcieliła się w Adele, Rafał Szatan stał się Iana Gillanem z Deep Purple, a Mateusz Ziółko, który pewnie walczy o zwycięstwo, wystąpił jako Don Vasyl z piosenką "Tańcz ze mną moje życie". Zobaczcie, jak sobie poradził z tym niełatwym zadaniem.

 

Kasia Skrzynecka nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Oprócz roli aktorskiej, głosu, specyficznego wibrato w głosie udało ci się jeszcze fantastycznie aktorsko zagrać rolę mężczyzny znacznie od siebie starszego. Ale to był również głos starszego pana. Naprawdę miałam złudzenie wizualne i wokalne, że jestem na koncercie Dona Vasyla. Coś cudownego!


Jego wcześniejsze metamorfozy w Drupiego, Lenny'ego Kravitza i Zbigniewa Wodeckiego bardzo szybko stały się hitami internetu. Sprawdźcie koniecznie nasze zestawienie, w którym żebraliśmy 10 najlepszych występów z największą liczbą wyświetleń w serwisie Youtube.

Uczestnikami dziesiątej edycji programu są Honorata Skarbek, Katarzyna Maciąg, Michalina Sosna, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Marek Molak i Boogie z Łobuzów.

Zawodników ocenia jury w składzie: Kacper Kuszewski (zwycięzca ósmej edycji show), Małgorzata WalewskaPaweł Królikowski oraz Katarzyna Skrzynecka.

Jak oceniacie jego wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!