Jak brzmi "Zombie" zespołu The Cranberries zagrane na gitarze harfowej?

Jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu The Cranberries i naszym zdaniem jedna z najpiękniejszych ballad doczekała się wyjątkowej przeróbki. Zobaczcie wideo.

Utalentowany Youtuber Jamie Dupuis postanowił nagrać swoją wersję wielkiego przeboju The Cranberries  „Zombie”. Wykorzystał do tego bardzo oryginalny instrument, 18-strunową gitarę harfową! Dzięki której utwór nabrał niesamowitego klimatu. Sami posłuchajcie i oceńcie!

 

Zobaczcie koniecznie jego wcześniejszą przeróbkę utworu "The Sound Of Silance". Mówiąc o nietuzinkowych coverach, trudno nie wspomnieć o młodej harfistce, która zagrała przebój zespołu Toto.

Kanadyjczyk Jamie Dupuls jest gitarzystą, kompozytorem i producentem muzycznym. Szerszej widowni jest doskonale znany ze swojej autorskiej techniki gry na gitarze harfowej. Jego występy są bardzo energetyczne, a klimatyczne aranżacje największych przebojów przyciągają tłumy fanów. Jamie największą popularnością cieszy się, jednak w internecie. Tylko w serwisie Youtube jego filmy obejrzało ponad 30 milionów widzów!

Przypomnijmy sobie oryginał:

 

Jak Wam się podoba takie wykonanie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!