Mariah Carey planowała nagrać świąteczny hit z Georgem Michaelem

Nie od dziś wiadomo, że Mariah jest ekspertką w kwestii świątecznych kawałków. Gdyby doszło do tej współpracy jesteśmy pewni, że byłby to murowany hit.

Autorka jednej z najpopularniejszych świątecznych piosenek „All I Want For Christmas Is You” zdradziła, że prowadziła rozmowy z Georgem Michaelem i planowali nagrać wspólny kawałek. Mało tego udało im się rozpocząć pracę w studiu, jednak z powodu tragicznej śmierci Georga w grudniu 2016 roku utwór nigdy nie ujrzał światła dziennego.

Tak Mariah wspomina ich plany:

Bardzo chciałam popracować w studiu z Georgem. Świetnie się dogadywaliśmy i mieliśmy wiele ciekawych pomysłów. Byłam jego wielką fanką. Kocham album „Faith” i „Last Christmas”. Niestety zabrakło nam czasu.

Diwa zaradziła również, jaką muzykę lubi nagrywać najbardziej.

Cieszę się, że ludzie lubią moją muzykę. Przyznam, że największą frajdę sprawia mi właśnie tworzenie świątecznych kawałków. Nie spodziewałam się, że „All I Want For Christmas Is You” będzie takim wielkim hitem.

Przypominamy, że nowy album artystki "Caution" trafi na półki sklepowe 17 listopada 2018 roku.

Mariah Carey to najlepiej sprzedająca się wokalistka na świecie, mająca na koncie ponad 200 milionów sprzedanych płyt i 18 (z czego aż 17 napisanych przez siebie) hitów ze szczytu listy Billboard Hot 100. Ostatnia płyta artystki “Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse” ukazała się w 2014 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!