Michał Szpak zaśpiewał na żywo nowy singiel "Dreamer (Thanks To You My Friends)"

Podczas ostatniego odcinka programu "The Voice of Poland" Michał Szpak wykonał na żywo nowy utwór z wydanego niedawno albumu "Dreamer".

Po rewelacyjnie przyjętych singlach „Don’t Poison Your Heart”, „King Of The Season” i „Rainbow” Michał Szpak w zeszłym tygodniu zaprezentował tytułowy utwór z albumu „Dreamer”. Jego premierowe wykonanie na żywo miało miejsce 17 listopada 2018 roku podczas półfinałów programu „The Voice of Poland”, gdzie Michał zasiada na fotelu jurora. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Wszystkie kawałki pochodzą z wydanego 7 września 2018 roku albumu „Dreamer”, który zadebiutował na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Michał Szpak wykonuje całą płytę na żywo w ramach trasy koncertowej „Dreamer Tour”, która już na samym początku „zaliczyła” trzy sold outy z rzędu - Bydgoszcz, Toruń oraz Wrocław zostały wyprzedane! Uczestnicy koncertów zwracają uwagę na znakomite nowe utwory z płyty, wykonywane przez artystę w sposób wzbudzający silne emocje wśród publiczności oraz niezwykłą oprawę wizualną koncertów.

Równolegle z sukcesami nowej płyty Michała, jego poprzedni album „Byle Być Sobą” również zanotował ostatnio wielki sukces – krążek pokrył się podwójną Platyną!

Która piosenka z nowej płyty Michała podoba Wam się najbardziej? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!