"Radomian Rhapsody" - parodia hitu zespołu Queen

Jeden z najpopularniejszych przebojów zespołu Queen doczekał się zabawnej parodii. Przedstawiamy Wam "Radomian Rhapsody".

Kabaret Świerszczychrząszcz postanowił pożartować sobie z Radomia i wpadli na pomysł, aby nagrać własną wersję „Bohemian Rhapsody”, którą nazwali „Radomian Rhapsody”. W swojej przeróbce kabaret wykorzystał kadry z oryginalnego teledysku zespołu Queen. Zobaczcie, co z tego wyszło.

Film „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera bije aktualnie rekordy popularności na całym świecie. Obraz przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

Freddie Mercury, a właściwie Farrokh Bulsara urodził się 5 września 1946 w Zanzibarze. W wieku 18 lat z powodu wojny domowej przeprowadził się z rodzicami i młodszą siostrą do zachodniego Londynu. Od najmłodszych lat interesował się światem muzyki i mody. Przed założeniem zespołu Queen, Freddie uczęszczał do Ealing Art Collage, gdzie poznał pozostałych członków zespołu Briana Maya i Rogera Taylora, którzy w tamtym czasie grali w zespole Smile.

Mercury zmarł 24 listopada 1991 roku w swoim domu Garden Lodge w Londynie. Miał 45 lat. 

Fajnie wyszło? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!