Patricia Kazadi nagrała piosenkę do filmu "Miłość jest wszystkim"

Redakcja
21.11.2018 13:40
Patricia Kazadi

Patricia Kazadi (Artur Zawadzki/REPORTER/East News)

Utwór 'Tak niewiele' pochodzi z filmu "Miłość jest wszystkim", którego premiera już 23 listopada 2018 roku.

Już w najbliższy piątek, 23 listopada 2018 roku kinową premierę będzie miała komedia zatytułowana 'Miłość jest wszystkim'. Tydzień później w sklepach pojawi się dwupłytowy album z muzyką z tego filmu. Na krążkach usłyszeć można będzie m.in. kompozycje, za które odpowiada Atanas Valkov oraz utwory nagrane specjalnie na potrzeby filmu autorstwa Igora Herbuta czy Patricii Kazadi. Do sieci trafił właśnie kawałek "Tak niewiele", który napisała Patrycja. Możecie go posłuchać poniżej. 

Tak pracę nad singlem wspomina artystka:

Tak niewiele" to bardzo ważny dla mnie utwór, który napisałam specjalnie z myślą, o ścieżce dźwiękowej do filmu ‘Miłość jest wszystkim’, napisałam go w pół godziny podczas swojego pobytu w Los Angeles po usłyszeniu tych ujmujących pierwszych dźwięków harfy. Słowa i melodie po prostu wylewały się ze mnie wraz ze łzami. Pierwsza wersja powstała w języku angielskim i w tej właśnie odsłonie możecie usłyszeć ją na ścieżce dźwiękowej do filmu. Po pewnym czasie jednak uznałam, że chciałabym również stworzyć wersję polską, specjalnie dla Was Kochani. Długo myślałam komu powierzyć tak intymną piosenkę, słuchałam kilku polskich wykonawców, potrzebowałam kogoś, z kim będę czuła ‘więź’ i tak oto wysłałam ten utwór do Sarsy, która pomogła mi przelać na papier, to co czułam w przepiękny, szczery sposób tak od serca. Mam nadzieję, że ten utwór przyniesie wam tyle ciepła i ukojenia co mi i moim bliskim. 

Przypominamy również tytułową piosenkę Igora Herbuta:

 

W filmie 'Miłość jest wszystkim' występują m.in. Agnieszka Grochowska, Maciej Musiał, Joanna Kulig, Aleksandra Adamska, Michał Czernecki, Mateusz Damięcki, Marcin Korcz oraz Olaf Lubaszenko.

Wybierzecie się do kina? :)

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!