Bono i Pharrell Williams zaśpiewali hit disco "Stayin' Alive"

W ostatnim odcinku programu "Jimmy Kimmel Live" wśród wielu zaproszonych gwiazd pojawili się Bono i Pharrell Williams. Panowie wykonali wspólnie jeden z największych hitów disco.

Z okazji Światowego Tygodnia Walki z AIDS Bono pojawił się w programie „Jimmy Kimmel Live”, gdzie promował swoją organizację „Red”, która zajmuje się. Walką z HIV i AIDS w Afryce Subsaharyjskiej. Wraz z nim na kanapie zasiadł Pharrell Williams. Twórca takich hitów jak „Happy” czy „Get Lucky”. Panowie z tej wyjątkowej okazji zaśpiewali wspólnie utwór „Stayin' Alive” z repertuaru zespołu Bee Gees. Zrobili to jednak w zupełnie nowej aranżacji przy akompaniamencie fortepianu. 

 

Jeśli macie problem z bezsennością, sprawdźcie koniecznie, jak brzmi utwór „Stayin' Alive” w wersji, która ukołysze Was do snu.

Zespół U2 nie tak dawno, bo 13 listopada 2018 roku w Berlinie zakończył europejską trasę koncertową. Fanów zaniepokoiły pożegnalne słowa Bono:

Jesteśmy w trasie od blisko 40 lat. Ostatnie lata były dla nas wyjątkowe. Teraz odchodzimy.

Nie jest do końca jasne, co Bono miał na myśli, mówiąc, że odchodzą. Fani mają nadzieję, że to tylko zapowiedz zasłużonej przerwy, aby zespół nabrał sił przed kolejnym albumem. Jaka jest prawda, o tym na pewno przekonamy się niebawem.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!