Hit "Skyfall" Adele w wykonaniu chóru

Jest to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych tematów filmowych, który został nagrany do 23. części filmów o przygodach Agenta 007.

Chór Angels City Chorale powstał w 1993 roku. Składa się ze 160 muzyków. Jak sami twierdzą ich zadanie jest proste. Chcą wywołać uśmiech na twarzach ludzi. W swoich wykonaniach łączą różne style i techniki, czego idealnym przykładem jest cover Adele. Zresztą sami zobaczcie i oceńcie. 

 

Utwór został napisany przez Adele, a wyprodukował go Paul Epworth. Twórcy wspólnie odebrali statuetkę, za najlepszą piosenkę na wielkiej gali rozdania Oscarów w 2013 roku. Była to pierwsza nagroda Akademii dla piosenki z cyklu filmów o przygodach Jamesa Bonda. 

Adele ma na koncie trzy krążki "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i nagrodę Grammy.

Jak Wam się podoba takie wykonanie? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!