Nosowska przebrała się za Mikołaja i zaśpiewała świąteczny klasyk

Artystka zmierzyła się z evergreenem "Coraz bliżej Święta" i wraz z marką Coca-Cola zachęca do zostania Świętym Mikołajem.

Kiedy Nosowska bierze na warsztat jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenek świątecznych, to należy się spodziewać niespodziewanego… Nie inaczej było też i w tym przypadku. Zobaczcie, jak Kasia wypadła w roli Świętego Mikołaja

 

Tak Nosowska wspomina pracę nad coverem:

Nie jest łatwo wziąć na warsztat piosenkę, która od dawna funkcjonuje w umysłach ludzi… Wraz z FOXem chcemy podzielić się naszą interpretacją… Być Świętym Mikołajem, pośród tak wielu Mikołajów - to jak wsiąść do teleportera i wylądować w czasach, gdy tak łatwo było o radość.

Utwór „Coraz bliżej święta” jest polską wersją kultowego „Wonderful Dream”, wykonywanego przez amerykańską wokalistkę Melanie Thornton. Po wcześniejsze polskie wersje przeboju sięgali m.in. Kasia Kowalska czy Margaret w towarzystwie finalistów programu The Voice of Poland. Powstała nawet wersja w gwarze śląskiej, wykonywana przez zespół Oberschlesien, grający industrial metal.

Tegoroczna kampania świąteczna Coca-Cola przebiega pod hasłem „Podaruj radość #jakMikołaj". Marka zachęca do dostrzegania potrzebujących i do wsparcia Szlachetniej Paczki. Pod wybranymi produktami z edycji świątecznej znajdują się kody, których wysłanie skutkuje wsparciem konta fundacji o 1PLN.

Za część produkcyjną teledysku odpowiada Propeller Film: Jarek Boliński i Małgorzata Kucharczyk, reżyserem klipu jest Bartek Prokopowicz. Za nadzór kreatywny i produkcyjny oraz współpracę przy projekcie z wytwórnią Kayax odpowiada zespół MBA MediaCom.

I jak Wasze wrażenia? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!