Natalia Oreiro zakochała się w Rosji. Zobacz nowy klip "To Russia with Love"

Po wielkim sukcesie mundialowego hitu, artystka postanowiła zrobić swoim rosyjskim fanom jeszcze jedną niespodziankę w tym roku, dedykując im piosenkę.

Natalia Oreiro to znana wszystkich doskonale aktorka i piosenkarka z kultowego serialu „Zbuntowany Anioł”. Gwiazda spędziła w 2018 roku sporo czasu w Rosji, promując swój mundialowy przebój “United By Love”.. Najwidoczniej tak bardzo jej się tam spodobało, że postanowiła ponownie zaskoczyć swoich fanów ze Wschodu. Artystka udostępniła właśnie teledysk do utworu „To Russia with Love”, w którym Natalia przybywa do maleńkiej wioski, by zrobić niespodziankę swoim najwierniejszym fanom. Klip został nakręcony w malowniczej miejscowości Bałaszycha. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 

W czerwcu 2018 roku artystka odwiedziła również jedną z rozgłośni radiowych w Moskwie. Wykonała wtedy swój wielki przebój „Me Muero De Amor” po rosyjsku!

Aktorka, piosenkarka i projektantka Natalia Oreiro urodziła się 19 maja 1977 roku w Montevideo. Ma na swoim koncie miliony sprzedanych płyt i nominacje do latynoskich nagród Grammy. Polscy fani poznali ją dzięki roli Milagros w telenoweli „Zbuntowany anioł”. Serial był emitowany na antenie telewizji Polsat w latach 2000 – 2001. Gromadził codziennie przed telewizorami kilka milionów widzów. 

Chcielibyście, aby Natalia nagrała podobny utwór dla polskich fanów?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!