Uczestnik "The Voice of Poland" wzruszył Patrycję Markowską coverem Perfectu

W drugim półfinale talent show Marcin Sójka wykonał jedną z najpiękniejszych polskich ballad. Jego wykonanie wzruszyło jurorów.

W ostatnim półfinale zmierzyło się ośmioro uczestników, ale tylko czworo mogło przejść do wielkiego finału. Półfinaliści oprócz wybranego przez siebie coveru po raz pierwszy mieli możliwość zaprezentować autorskie piosenki. Marcin Stójka z drużyny Patrycji Markowskiej jako pierwszy utwór wykonał przebój zespołu PerfectNiewiele Ci mogę dać”, którym wzruszył swoją jurorkę. Zobaczcie, jak sobie poradził.

 

Piotr Cugowski również był zachwycony jego występem.

Mam wrażenie, że robisz sobie z nas jaja. Ty masz taki zapas w śpiewaniu. Obiecaj, że będziesz robił to dalej i znajdź kogoś, kto pomoże ci dobrać repertuar

Decyzją Patrycji Markowskiej i widzów Marcin Stójka pewnie przeszedł do wielkiego finału.

Przypominamy, że niedawno pisaliśmy o tym, że Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski planują niebawem wydać wspólny album. Jego zapowiedzią jest utwór „Na Szczycie”. Na płycie na pewno niezabranie rockowych i bluesowych brzmień.

Premiera albumu zapowiadana jest na styczeń, natomiast 13 kwietnia 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert, będący gratką dla fanów obojga artystów. Oprócz premierowych piosenek zagrają oni wszystko, co mają najlepszego w dorobku – Patrycja z własnym zespołem, a Grzegorz z kolegami z legendarnego Perfectu!

A Wy komu kibicowaliście?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!