Mariah Carey zaśpiewała z dziećmi świąteczny hit "All I Want For Christmas Is You"

Diwa ze swoimi bliźniakami zaśpiewała jeden z największych świątecznych klasyków. Musicie to zobaczyć!

Mariah Carey często powtarza, że największą frajdę sprawia jej śpiewanie świątecznych piosenek. Jej album „Merry Christmas”, z którego pochodzi jedna z przebój „All I Want For Christmas Is You” jest na to idealnym dowodem. Płyta sprzedała się na świecie w nakładzie blisko 20 milionów egzemplarzy! W środę, 28 listopada 2018 roku Mariah udostępniła na swoim Twitterze urocze wideo, na którym wraz ze swoimi bliźniakami wykonuje właśnie „All I Want For Christmas Is You”.

Jeśli czujecie mały niedosyt polecamy pełną wersję.

 

Przypominamy, że nowy album artystki "Caution" trafił na półki sklepowe 17 listopada 2018 roku. Wydawnictwo promują single „With You", „GTFO” oraz najnowszy „The Distance”, w którym gościnnie wystąpił raper Ty Dolla $ign. W tym utworze Carey ponownie rozwija skrzydła - filmowy klimat utworu i ikoniczny refren przynoszą kolejny hit w karierze wokalistki.

Mariah Carey to według portalu Billboard najlepiej sprzedająca się wokalistka na świecie, mająca na koncie ponad 200 milionów sprzedanych płyt i 18 (z czego aż 17 napisanych przez siebie) hitów ze szczytu listy Billboard Hot 100.

A Wy którą świąteczną piosenkę lubicie najbardziej? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!