"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" - zobacz nowe zdjęcia z planu i plakat promocyjny

Premiera trzeciej części kultowej serii "Kogel Mogel", na którą fani czekali niemal 30 lat, zbliża się wielkimi krokami! "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" trafi do kin 25 stycznia 2019 roku.

Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje na wsi krasnoludki? Odpowiedzi na te pytania widzowie znajdą w nowej, zwariowanej komedii Ilony Łepkowskiej (scenariusz), Kordiana Piwowarskiego (reżyseria) i firmy MTL Maxfilm: „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”! W trakcie trwania zdjęć do filmu na planie pojawiło się 27 aktorów oraz 400 statystów!

Tak prezentuje się plakat:

Wszystkich, którzy niejedne święta spędzili całymi rodzinami, oglądając poprzednie, kultowe części komedii, i którzy czekają na kontynuację przygód Kasi i rodziny Wolańskich, ucieszy specjalna propozycja sieci kin Helios: od 6 grudnia w sprzedaży będą dostępne vouchery prezentowe na seanse „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Ten idealny mikołajkowy lub świąteczny prezent będzie można zrealizować przez 2 tygodnie po wejściu filmu do kin.

Proszę Państwa, docent Wolański (a właściwie już profesor) przeżył z żoną wiele! Po Piotrusiu dochowali się jeszcze córki Agnieszki, która na szczęście nie wrodziła się w swoją matkę z charakterem. Ale, jak to mówią, człowiek jest spokojny, dopóki się nie zdenerwuje. A po tych 30 latach Wolańskiego w końcu szlag trafił i w „Miszmaszu”, czyli filmie „Kogel Mogel 3”, zobaczymy, co z tego wyniknie.

– mówi Zdzisław Wardejn, który trzeci raz wciela się w niełatwą rolę „męża swojej żony”.

W "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska celebrytka i słynna sekstrenerka wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy mąż  i córka Agnieszka buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Grażyna Błęcka-Kolska po raz pierwszy zagrała Kasię ponad 30 lat temu. Do dziś widzowie wspominają ją z tamtej roli. W najnowszym filmie Kasia ma już dorosłego syna i tym razem to on jest źródłem rodzinnych problemów, które rozbawią publiczność.

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 umiejętnie nawiązuje do poprzednich części, co jest zasługą rewelacyjnego scenariusza autorstwa Ilony Łepkowskiej i reżysera filmu Kordiana Piwowarskiego, który dba, by ten film łączył pomost z "Koglem-moglem" i "Galimatiasem, czyli koglem-moglem 2"

- podkreśla aktorka.

Na ekranie doborowa obsada: doskonale znani z poprzednich części Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogala, Wiktor Zborowski, Paweł Nowisz, oraz Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna i Jakub Kucner.

Pamiętasz dwie pierwsze części filmu "Kogel-mogel"? Rozwiąz nasz quiz i sprawdź swoja wiedzę!

Wybierzecie się do kina? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!