Robbie Williams wystąpił ze swoim dawnym zespołem Take That

Finał 15. edycji brytyjskiej wersji programu "X Factor" dostarczył widzom wielu wrażeń.

Podczas finałowego odcinka Robbie Williams zaśpiewał swój wielki przebój „Angels” z uczestniczką Scarlett Lee, ale to nie był koniec niespodzianek dla fanów Brytyjczyka. Piosenkarz dołączył również do swojego dawnego zespołu Take That, z którym wykonał hity „Shine” i „Everything Changes”. Widzowie nie do końca byli zadowoleni z ich wokali. Czy naprawdę było aż tak źle? Sami oceńcie!

 

Zobaczcie koniecznie również występ Robbiego z Scarlett Lee:

 

Wielkim wygranym 15. edycji programu „X Factor” został jamajski piosenkarz Dalton Harris. Jest pierwszym obcokrajowcem, który wygrał w brytyjskim talent show.

Utwór "Angels" pochodzi z płyty "Life Thru a Lens" wydanej w 1997 roku. Singiel sprzedał się w nakładzie blisko 1,5 miliona egzemplarzy!

Robbie Williams dołączył do jury 15. edycji brytyjskiego talent show „X Factor”. Muzyk ma na swoim koncie wiele nagród, między innymi jest laureatem największej liczby nagród Brit Awards - aż 10 wygranych, w tym za Najlepszego Brytyjskiego Artystę Solowego, czy Najlepszy Teledysk. Kompilacja jego najlepszych i najpopularniejszych piosenek zajęła 1. miejsce wśród bestsellerów w 18 różnych krajach. Natomiast w Wielkiej Brytanii składanka ta okazała się najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Zdobył 3 nagrody Ivora Novello dla Najlepszych Autorów Piosenek. W 2003 roku zagrał 3 koncerty w Knebworth, które łącznie zgromadziły 365 tys. widzów. Trafił do Księgi rekordów Guinnessa - w ciągu jednego dnia sprzedało się 1,6 mln biletów na jego koncerty.

Ostatni album Robbiego Williamsa "The Heavy Entertainment Show" okazał się w 2016 roku.

Jak oceniacie ich wykonanie? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!