"Kot bez ogona" Varius Manx i Kasi Stankiewicz platynowym singlem

Singiel pochodzi z płyty "ENT", która ukazała się 13 kwietnia 2018 roku.

To był wyjątkowo udany rok dla zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz. Grupa po 21 latach wydała album „ENT” z premierowymi utworami. Drugim singlem promującym to wydawnictwo była piosenka "Kot bez ogona”, której premiera miała miejsce 13 czerwca 2018 roku. Variusowy „kot" okazał się jednym z najlepiej przyjętych utworów tego roku - piosenka została odtworzona ponad 14 milionów razy w serwisie YouTube i stała się jednym z najczęściej nadawanych utworów w polskich stacjach radiowych. Teledysk do tego utworu możecie zobaczyć poniżej.

 

Takie zainteresowanie spowodowało, że 5 grudnia 2018 roku ZPAV przyznał prestiżową nagrodę, nadając piosence "Kota bez ogona" status Platynowego Singla. Dziękujemy wszystkim fanom, którzy wspierają zespół, radiowcom, dziennikarzom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Varius Manx i Kasia Stankiewicz są w trakcie trasy koncertowej promującej krążek "ENT”. Na początku przyszłego roku a dokładnie 12 stycznia 2019 roku zespół zagra w warszawskiej Stodole, a 18 stycznia w łódzkiej Wytwórni.

Tęskniliście za Varius Manx? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!