Czy powstanie druga część filmu "Bohemian Rhapsody"?

Brian May w ostatnich wywiadach zapowiedział możliwość kontynuacji hitowego filmu o Freddiem Mercurym.

Biograficzny film o Freddiem Mercurym „Bohemian Rhapsody” odniósł ogromny sukces na całym świecie. Od premiery, która miała miejsce 2 listopada 2018 roku, produkcja zarobiła blisko 600 milionów dolarów! Zagorzali fani zespołu Queen nie byli do końca zadowoleni z tego, że w filmie zabrakło wielu ważnych wydarzeń, a niektóre z nich były nie do końca zgodne z prawdą. Brian May w jednym z ostatnich wywiadów postanowił uspokoić fanów, sugerując jednocześnie, że może powstanie druga część filmu.

Koncert „Live Aid” był naturalnym punktem kulminacyjnym. Taki był zamysł od wczesnych wersji scenariusza. My podjęliśmy tę decyzję, aby w ten sposób uhonorować Freddiego. To był najważniejszy koncert w naszej karierze, niezależnie od tego, co mówią internetowi trolle. Kto wie, może powstanie kontynuacja?

Po wielkim sukcesie filmu nie byłoby to zaskoczeniem, gdyby twórcy chcieli pokazać ostatnie lata życia Freddiego.

 

W ostatnim czasie dzięki promocji filmu przebój „Bohemian Rhapsody” zyskał drugie życie, Utwór przekroczył liczbę 1,6 miliarda odtworzeń w streamingu na całym świecie. Wynik ten to suma odtworzeń z wszystkich platform streamingowych takich jak Spotify, Apple Music czy Deezer oraz wyświetleń w na kanale Youtube. Na pozostałych miejscach uplasowały się następujące utwory „Smells Lile Teen Spirit” Nirvany, „Sweet Child O' Mine” i „November Rain” Guns N' Roses oraz „Take On Me” zespołu A-ha.

A wy chcielibyście zobaczyć dalszego losy Freddiego na dużym ekranie? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!