Lenny Kravitz udostępnił nagranie ze studia "Johnny Cash" [WIDEO]

Piosenka pochodzi z nowego albumu muzyka "Raise Vibrations", który ukazał się 7 września 2018 roku.

Lenny podzielił się ze swoimi fanami nagraniem ze studia, na którym wykonuje balladę „Johnny Cash”. W klipie, który wyreżyserował Mathieu Bitton, możemy również zobaczyć, jak wyglądała praca nad nowym albumem „Raise Vibrations”.

 

W wywiadzie dla "Rolling Stone", Lenny zdradził, że praca nad nowym materiałem nie należała do najłatwiejszych. Nie wiedział do końca, w którym kierunku powinien pójść. Miał duże problemy ze znalezieniem inspiracji. Jednak pewnej nocy nagle się przebudził i miał w głowie pomysł na pierwszy utwór. Później wszystko potoczyło się już bardzo szybko.

Lenny Kravitz jest uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70. kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy® i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii "Best Male Rock Vocal Performance".

Dziesięć albumów studyjnych artysty sprzedało się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie, wcielając się w rolę  Cinny w filmie "Igrzyska śmierci" i "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia".

Przypominamy, że Lenny Kravitz wystąpi 8 maja 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Wybieracie się na jego koncert? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!