15-latek zachwycił jurorów wykonaniem przeboju Backstreet Boys

Wystartowała druga edycja programu "The Voice Kids". Zobaczcie, kto zachwycił jurorów w pierwszym odcinku.

W pierwszym odcinku drugiej edycji programu „The Voice Kids” pojawiło się wielu utalentowanych uczestników. Jednym z nich był niewątpliwie Adam Kubera, który podczas castingu zaśpiewał wielki hit zespołu Backstreet BoysAs Long As You Love Me”. 

 

Kuba swoim występem przekonał wszystkich jurorów do odwrócenia foteli, jednak zdecydował się dołączyć do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Przypominamy, że na początku listopada 2018 roku Backstreet Boys ogłosili datę premiery swojego najnowszego albumu „DNA”! Płyta ukaże się 25 stycznia 2019 roku. Dziesiąty studyjny album zawiera utwory napisane przez takich autorów jak Lauv (Charli XCX), Andy Gammer, Stuart Crichton (DNCE) oraz Mike Sabbath (J Balvin).

To nie koniec niespodzianek od Backstreet Boys! Grupa ogłosiła też właśnie nową trasę „DNA World Tour” – największą trasę po największych arenach od 18 lat. W ciągu trzech miesięcy zespół wystąpi w całej Europie i północnej Ameryce. Zagra m.in. w londyńskiej O2 Arena, paryskiej AccorHotels Arena, berlińskiej Mercedes-Benz Arena.

W ramach trasy koncertowej zespół zagra koncert w Warszawie – 24 czerwca 2019 roku na Torwarze!

Jak Wam się podoba jego wykonanie? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!