Michał Szpak zaśpiewał wielki przebój "I'm So Excited"! [WIDEO]

Michał wystąpił podczas sylwestrowego koncertu na Stadionie Śląskim.

Jedną z gwiazd Sylwestrowej Nocy Przebojów 2018 na Stadionie Sląskim był Michał Szpak. Artystka rozgrzał publiczność porywającym wykonaniem wielkiego hitu z repertuaru The Pointer Sisters „I'm So Excited”. Oprócz niego zaśpiewał swoje największe przeboje „Color of Your Life” oraz „Dreamer (Thanks To You My Friends)”. Występ Michała możecie zobaczyć poniżej.

 

Podczas sylwestrowego koncertu na Stadionie Śląskim wystąpili między innymi Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Cleo, Ewelina Lisowska, Michał  Wiśniewski, Grzegorz Hyży, Feel czy Mateusz Ziółko.

Przypominamy, że Michał swoją muzyczną przygodę zaczynał w zespole hardrockowym Whiplash. Kapelę założył jego znajomy Kamil  Czapla. Grupa nagrywała muzykę z pograniczna hard rocka. W tamtym czasie grywali również sporo koncertów. Michał występował z nimi do 2011 roku. Wtedy pojawił się na castingu do programu „X Factor” i jego kariera solowa nabrała tempa.

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Jak oceniacie jego wykonanie? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!