Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski ujawniają szczegóły wspólnego albumu

Krążek trafi na półki sklepowe 25 stycznia 2019 roku.

Lepszego przykładu na potwierdzenie przysłowia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, nie znajdziecie. Patrycja i Grzegorz Markowscy połączyli siły, aby nagrać wspólnie album. Przedsmakiem tego, co usłyszymy, na płycie jest singiel "Na szczycie” Całość będzie utrzymana w rockowo-bluesowych klimatach.

Patrycja przyznaje, że bardzo długo czekała na ten moment, aby nagrać płytę ze swoim tatą. 

Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi, do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy. Pierwszy singiel „Na szczycie” jest tego najlepszym dowodem. Piotr „RUBENS” Rubik z zaprzyjaźnionego zespołu LemON oraz Maciek Wasio, z którym spotykali się wspólnie na scenie, to autorzy tej piosenki. Do tego fantastyczny Sound’n’Grace.

Tak prezentuje się lista utworów, które znajdą się na płycie:

1. Na szczycie 
2. Aż po horyzont 
3. Droga 
4. Pan pożarów i Pani burz 
5. Nocy na złość 
6. Kontrablues 
7. Z daleka sobie patrzę
8. Echem zostawimy ślad
9. Lustro 
10. Coraz mniej 
11. Deja vu 
12. Napój złotawy 
13. Zawsze będę tu

Już niebawem, bo 18 stycznia 2019 roku w Katowicach wystartuje trasa koncertowa "Rockowa Atmosfera", podczas której zagrają Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski oraz Artur Gadowski wraz z gitarzystami Sebastianem Piekarkiem i Piotrem Koncą.

Czekacie na ten album? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!