Film "Bohemian Rhapsody" na DVD będzie dłuższy o ponad 20 minut!

Wydawnictwo będzie zawierało między innymi zapis całego koncertu na Live Aid oraz wywiady z twórcami i muzykami Queen.

Bijący rekordy popularności na całym świecie film biograficzny „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera, 4 marca 2019 roku ukaże się na DVD i Blu-Ray. Wydanie będzie zawierało rozszerzoną wersję filmu o 22 minuty.

Jest to nie lada gratka dla fanów zespołu Queen. Na płycie będziemy mogli zobaczyć w całości koncert „Live Aid”, wywiady z twórcami, aktorami i muzykami Queen. Wytwórnia zapewnia, że pojawią się również dodatkowe sceny, ale więcej szczegółów na ten temat nie zdradzili.

Film „Bohemian Rhapsody” przedstawia historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W rolach głównych oprócz niesamowitej kreacji Ramiego Maleka występują, Gwilym Lee, który gra Briana Maya, Ben Hardy wcielił się w Rogera Taylora, a Joe Mazzello jako basista John Deacon.

W związku z promocją DVD studio filmowe 20th Century Fox udostępniło wideo, w którym możemy zobaczyć porównanie kadrów z filmu z oryginalnym koncertem "Live Aid".

 

Freddie Mercury, a właściwie Farrokh Bulsara urodził się 5 września 1946 w Zanzibarze. W wieku 18 lat z powodu wojny domowej przeprowadził się z rodzicami i młodszą siostrą do zachodniego Londynu. Od najmłodszych lat interesował się światem muzyki i mody. Przed założeniem zespołu Queen, Freddie uczęszczał do Ealing Art Collage, gdzie poznał pozostałych członków zespołu Briana Maya i Rogera Taylora, którzy w tamtym czasie grali w zespole Smile.

Mercury zmarł 24 listopada 1991 roku w swoim domu Garden Lodge w Londynie. Miał 45 lat. 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!