Nowa wersja hitu Edyty Geppert promuje film "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" [POSŁUCHAJ]

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" trafi do kin 25 stycznia 2019 roku. Posłuchajcie piosenki, która promującej film.

Każdy fan polskiej kinematografii i muzyki zna utwór "Szukaj mnie" wykonany przez Edytę Geppert, do którego muzykę stworzył Seweryn Krajewski, a słowa napisał Marek Dagnan.

Tym razem interpretacji klasyka z filmu "Kogel Mogel" podjął się niesamowity duet - Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski. Jedne z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej zaprezentowały piosenkę, która zapowiada premierę "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Utworu możecie posłuchać poniżej. 

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Kogel Mogel”. Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes…

W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Jak Wam się podoba nowa wersja wielkiego hitu Edyty Geppert? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!