"Młoda diwa" zaskoczyła jurorów coverem Whitney Houston! [WIDEO]

Wystartowała druga edycja programu "The Voice Kids". Zobaczcie, kto zachwycił jurorów w ostatnim odcinku.

W trzecim odcinku drugiej edycji programu „The Voice Kids” przesłuchania w ciemno odbyły się na Dolnym Śląsku. Na początku na scenie pojawiła się 14-letnia Julia Drożdżyńska, która podjęła się niełatwego zadania. Wykonała jeden z największych przebojów Whitney Houston. „One Moment in Time”. Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła.

 

Nieśmiała nastolatka swoim występem przekonała wszystkich jurorów do odwrócenia foteli i otrzymała owacje na stojąco. Jurorzy długo nie mogli wyjść z zachwytu nad jej talentem.

Trochę nas wcięło! Jestem w niesamowitym szoku, przepięknie trzymasz wokal, śpiewasz mocno, z przepony, każdy dźwięk jest przepięknie osadzony...

– oceniła Cleo.

Przychodzisz do The Voice Kids, kończysz śpiewać, widownia, trenerzy, wszyscy są tobą zachwyceni ... Wszyscy cię chcą, jesteś bajką, jesteś słońcem. Jesteśmy zaszczyceni, że odwiedziłaś nas na tej scenie.

- mówił Dawid Kwiatkowski.


Ostatecznie Julia zdecydowała się dołączyć do drużyny Dawida Kwiatkowskiego, ponieważ jak sama przyznała – tak jej podpowiadało serce.

Julia od trzech lat kształci się wokalnie pod kierunkiem Violetty Ojrzyńskiej w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Śpiew to nie jedyny talent, jakim może się pochwalić. Julia występuje również z orkiestrą dętą i gra na trąbce! Ma na swoim koncie już kilka bardzo ważnych nagród z festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych między innymi z Czech czy Malty.

Jak oceniacie jej występ? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!